درباره شیماگرو

شرکت شیماگرو یزد با توجه به اهمیت و نقش تولیدات داخلی در افزایش درآمد ملی و همچنین توسعه صادرات غیر نفتی، در راستای نیل به خود کفایی در زمینه تولید انواع سموم دفع آفات نباتی، در کمتر از 11 ماه پروژه ساخت و ساز و نصب و راه اندازی خطوط تولید خود را به اتمام رسانیده و بلافاصله فعالیت خود را در نیمه دوم سال 1388 در شهرک صنعتی مهریز استان یزد آغاز نمود.

مدیریت و پرسنل این شرکت در طول مدت فعالیت خود در صنعت کشاورزی، همواره همیشه به دنبال ارتقاء بهبود کیفیت محصولات، افزایش تنوع در محصولات و نهایتا بالا بردن سطح توان رقابتی شرکت در عرصه داخلی و حتی بین الملل بوده و خواهند بود. شاهد این ادعا اخذ نشان استاندارد ISO 9001-2008 در کوتاهترین مدت از فعالیت شرکت در سال 1390 از موسسه استاندارد SGS کشور سوئیس می باشد. با اعتقاد به اینکه کیفیت را پایانی نیست و دستیابی به بازارهای جهانی بدون دریافت گواهینامه استانداردهای بین المللی ناممکن و یا حداقل بسیار دشوار خواهد بود، موفق به اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت گردیدیم.
طرح توسعه شرکت شیماگرو یزد در مدت کوتاهی که از فعالیت شرکت می گذرد مجددا توانستیم طرح توسعه مورد نظر را با حداقل زمان به مرحله اجرا برسانیم و به یاری حق تعالی تلاش خواهیم کرد تا خطوط جدید سموم سوسپانسیون و پودری را توامان در نیم سال اول 1391 بهره برداری گردد تا در این راستا بتوانیم یک گام بلندتری در راستای نیل به اهداف و نیازهای مشتریان برداشته باشیم و به تمام مشتریان در سراسر ایران پهناور این اطمینان را خواهیم داد که با هر توسعه و افزایش تنوع محصولات، ذره ای از جایگاه کیفیت و خدمات ویژه خود پای عقب نگذاریم، چون بر این باوریم که همیشه حق با مشتری خواهد بود.

ماموریت شرکت شیماگرو یزد با اتکاء به ذات لایزال الهی و به پشتوانه کارکنان متعهد و دانش پژوه و توانمندی های روز افزون تولیدی و تحقیقاتی خود، ارائه راهکارهای صحیح مصرف، خدمات ویژه ای چون سخت افزاری و نرم افزار و همچنین انواع سرویس هایی که سبب ارزش افزوده می گردند، حفظ شرایط رقابتی در کشور و منطقه، توجه ویژه به درخواست و نیازهای مشتریان منطبق با آخرین استانداردهای مرتبط و مناسب ترین فن آوری ها، نوآوری ها و دستاوردهای علمی روز دنیا همواره در شرکت شیماگرو یزد برقرار خواهد بود.

مهمترین اهداف شرکت شیماگرو یزد عبارت است از:

  •   ارتقاء روز افزون سطح کیفی محصولات و خدمات ویژه به مشتریان.
  •   بهبود مداوم و مستمر فرآیندهای سیستم مدیریت کیفیت.
  •   گسترش مشتری مداری در تمام سطوح سازمان و اقدام در جهت جلب رضایت دائم و همیشگی مشتریان.
  •   حضور دائم کارمندان و پرسنل شرکت در شهرستان ها و محل مشتریان به منظور بررسی میزان رضایتمندی آنها در تمام سطوح.
  •   افزایش تنوع تولیدات به منظور پاسخگویی به نیازهای روز افزون مشتریان.
  •   افزایش تنوع بسته بندی در محصولات.
  •   ارتقاء سطح آگاهی و دانش مصرف کنندگان.
  •   پاسخگویی دائم به نیازها و سئوالات مشتریان هدف.
  •   افزایش روز افزون سهم فروش محصولات با کیفیت در کشور.
  •   ایجاد طرح توسعه در مقاطع لازم.